Przejdź do stopki

Szanuj zdrowie!

Szanuj zdrowie!

Treść

Allmedica zaprasza mieszkańców lub pracowników powiatu nowosądeckiego (z wyłączeniem miasta Nowy Sącz) na bezpłatne badania konoskopowe w pełnym znieczuleniu anestezjologicznym.

W Allmedica w Mszanie Dolnej w ramach programu „Szanuj zdrowie! Program profilaktyki raka jelita grubego dla mieszkańców powiatu limanowskiego, suskiego, nowosądeckiego, wadowickiego i tatrzańskiego” wykonujemy bezpłatnie w trosce o komfort pacjenta w pełnym znieczuleniu anestezjologicznym badania przesiewowe w kierunku raka jelita grubego. Koszt badania pokrywa w pełni Unia Europejska i Skarb Państwa.

Kto może skorzystać z bezpłatnej kolonoskopii?

Do programu mogą przystąpić wszyscy mieszkańcy, osoby uczące się lub pracujące na terenie powiatów limanowskiego i suskiego, nowosądeckiego, wadowickiego i tatrzańskiego, które nie miały wykonywanej kolonoskopii w przeciągu ostatnich 10 lat oraz  zaliczają się do jednej z poniższych grup wiekowych:

  • osoby w wieku 50 – 65 lat,
  • osoby w wieku 40-49 lat, które miały w rodzinie przynajmniej jednego krewnego pierwszego stopnia (rodzice, rodzeństwo, dzieci) z rakiem jelita grubego,
  • osoby w wieku 25-49 lat, z zespołem Lyncha posiadające odpowiednie potwierdzenie z Poradni Genetycznej
  • osoby w wieku 20-49 lat z rodziny z zespołem polipowatości rodzinnej gruczolakowatej (FAP) posiadające odpowiednie potwierdzenie z Poradni Genetycznej.

Udzielamy wsparcia.

Zwracamy koszty dojazdu każdemu Pacjentowi wykonującemu badanie a osobie, która się nim opiekuje po badaniu wypłacamy wynagrodzenie w formie ryczałtu.

Jak przystąpić do programu bezpłatnej kolonoskopii?
Zarejestruj się telefonicznie pod ogólnopolskim numerem naszej infolinii + 22 610 10 10 lub osobiście w dowolnej placówce Allmedica.

  1. Uzupełnij dokumenty przed badaniem, które możesz pobrać ze www.allmedica.pl. pod ikoną „Bezpłatna Kolonoskopia” lub ich wydrukowany komplet otrzymasz wraz z ulotkami dotyczącymi przygotowania się w każdej placówce Allmedica.
  2. W dniu badania przyjdź 50 minut przed planowanym terminem badania celem złożenia dokumentów i zarejestrowania się.
  3. Bezpłatne badania w znieczuleniu wykonujemy w placówce przy ul. Orkana 10 w Mszanie Dolnej.
  4. Ze względu na znieczulenie anestezjologiczne w drodze powrotnej musi towarzyszyć Ci osoba pełnoletnia.
  5. Wszelkie szczegóły dotyczące badań znajdziesz również na stronie www.allmedica.pl.

PAMIĘTAJ:

Aby wykonać badanie przesiewowe nie musisz mieć żadnych objawów!

Nie potrzebne Ci jest skierowanie!

Nie poniesiesz kosztów badania!

Zwrócone Ci zostaną koszty dojazdu i powrotu!

Wypłacimy wynagrodzenie w postaci ryczałtu osobie, która zaopiekuje się Tobą po badaniu! 

Przy udziale anestezjologa zadbamy o Twój komfort w trakcie badania!

Otoczymy Cię opieką lekarską i pielęgniarską w trakcie i bezpośrednio po badaniu!

Zostaniesz szczegółowo poinformowany na temat przygotowania i przebiegu badania!

Zlecimy bezpłatnie badania histopatologiczne usuniętych gruczolaków lub polipów!

Drogi pacjencie, postępuj mądrze i rozsądnie.

Badaj się profilaktycznie, zadbaj o siebie i swoich bliskich.

Ilość badań jest ograniczona, dlatego nie warto zwlekać.

Dlaczego wybór Allmedica to najlepszy wybór?

Sposobów na zbadanie się pod kątem nowotworów jest wiele. Jednak naszym głównym celem jest utrzymywanie najwyższych standardów medycznych i dalsze podążanie drogą zdecydowanego LIDERA w jakości wykonywanych badań. Zabiegi wykonywane są na sprzęcie medycznym zakupionym w bieżącym roku, endoskopy światowej amerykańskiej klasy firmy PENTAX, gwarantując zachowanie najwyższych norm bezpieczeństwa oraz jakości badania. Aparat jest wyposażony w zaawansowany system obrazowania, co pozwala na doskonałe śledzenie zmian będących przedmiotem badania. Badania wykonują najwybitniejsi lekarze gastroenterolodzy. Gwarantujemy Pacjentowi nie tylko komfort i bezpieczeństwo, ale także znakomitą jakość, która jest udziałem starannie dobranego personelu medycznego najwybitniejsi lekarze gastroenterolodzy, którzy są wybitnymi specjalistami posiadającymi doświadczenie nie tylko w polskich, ale i w czołowych europejskich i amerykańskich klinikach medycznych.  Podczas każdego badania, uczestniczy doświadczony lekarz gastrolog wykonujący badanie i anestezjolog dbający o komfort pacjenta podczas badaniem. Asystują im doświadczone pielęgniarki - anestezjologiczna i endoskopowe, które od samego początku troskliwie wprowadzają każdą osobę do badania i gwarantują opiekę po jego przeprowadzeniu. W klinice Allmedica do wszystkich osób podchodzi się indywidualnie z wyczuciem i profesjonalizmem.  z wieloletnim doświadczeniem na blokach operacyjnych

Po przeprowadzonym badaniu pacjent otrzymuje niezbędną informację medyczną wraz z dokumentacją fotograficzną i zaleceniami. Lekarz gastroenterolog udziela starannej i wyczerpującej informacji. W trakcie badania usuwane są polipy i gruczolaki nie przekraczające 1,5 cm oraz wykonywane jest BEZPŁATNE badanie histopatologiczne, którego wyniki przekazywane są Pacjentowi niezwłocznie po ich otrzymaniu z laboratorium diagnostycznego.

Posiadamy ogromne doświadczenie przy realizacji takich badań, ponieważ w latach 2019-2021 prowadziliśmy taki sam projekt, którego pacjentami byli mieszkańcy powiatu nowotarskiego i tatrzańskiego w ramach, którego przebadaliśmy z powodzeniem 1716 osób.

My nie uznajemy kompromisów w jakości świadczonych usług. Liczy się zawsze najwyższy poziom, bezpieczeństwo i komfort pacjenta. Bardzo wysokie oceny naszych badań oraz wspaniałe opinie naszych pacjentów, którzy już się przebadali, są dla nas najcenniejsze i motywują nas do dalszej pracy, dając świadomość, że nasz wysiłek ma sens.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Pacjentów, badania wykonujemy w dogodnych terminach w wybrane dni tygodnia od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 21:30 oraz w wybrane soboty w godzinach od 8.00 do 14.00.   

Zastanawiasz się, potrzebujesz więcej informacji?

Wyczerpujące informacje znajdziecie państwo na stronie internetowej www.allmedica.pl. w zakładce „Bezpłatna Kolonoskopia”, gdzie został umieszczony specjalny, bezpośredni numer telefonu komórkowego 534-597-780, pod który wystarczy wysłać sms lub zadzwonić, aby skontaktował się z państwem konsultant, który wyjaśni wątpliwości, uzgodni dogodny termin badania oraz dokona państwa rejestracji.