Spotkania konsultacyjne w gminach w ramach realizacji Planu Komunikacji na rok 2019

Spotkania konsultacyjne w gminach w ramach realizacji Planu Komunikacji na rok 2019 Poniedziałek, 18 lutego 2019 Stowarzyszenie LGD "Perły Beskidu Sądeckiego" pragnie zaprosić zainteresowanych mieszkańców gmin na fachowe, nieodpłatne konsultacje na temat działalności Lokalnej Grupy Działania.

III Turniej Samorządowy w piłce siatkowej kobiet

III Turniej Samorządowy w piłce siatkowej kobiet Poniedziałek, 18 lutego 2019 Impreza odbywała się pod patronatem Starosty Nowosądeckiego Marka Kwiatkowskiego i Wójta Gminy Rytro Jana Kotarby.

Zawody o puchar Ryterskiego Raju

Zawody o puchar Ryterskiego Raju Piątek, 15 lutego 2019 W snowboardzie i narciarstwie alpejskim już 16.02.2019r.

Komunikat

Komunikat Piątek, 8 lutego 2019 Ostrzeżenie o zanieczyszczeniu powietrza.

Informacja

Informacja Wtorek, 5 lutego 2019 Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego zaprasza na szkolenie.

Informacja

Informacja Wtorek, 5 lutego 2019 O naborze wniosków o usunięcie i unieszkodliwienie odpadów zawierających azbest.

Oddział Zamiejscowy w Nowym Sączu – obsługa programu „Czyste Powietrze”

Oddział Zamiejscowy w Nowym Sączu – obsługa programu „Czyste Powietrze” Poniedziałek, 4 lutego 2019 Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie uruchomił oddział zamiejscowy w Nowym Sączu. Oddział ten obsługuje rządowy program priorytetowy „Czyste Powietrze” w zakresie doradztwa oraz przyjmowania wniosków. Oddział jest czynny od poniedziałku do czwartku w godzinach od 8.00 do 16.00

Apel o poprawną segregację odpadów komunalnych

Apel o poprawną segregację odpadów komunalnych Piątek, 1 lutego 2019 Ze względu na potwierdzone liczne przypadki nieprawidłowej segregacji odpadów komunalnych przez mieszkańców naszej gminy apelujemy o bezwzględne przestrzeganie obowiązków wynikających ze złożonej deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi, dotyczącej gromadzenia odpadów komunalnych w sposób selektywny.

Informacja

Informacja Czwartek, 31 stycznia 2019 60 tyś. zł. na restrukturyzację małych gospodarstw - nabór wniosków o pomoc rozpoczyna się w lutym.