Przejdź do stopki

Strategia terytorialna Partnerstwa Związku Gmin Krynicko-Popradzkich

Treść

Szanowni Państwo,

Gminy Krynicko-Popradzkie (Gmina Krynica-Zdrój, Gmina Łabowa, Miasto i Gmina Uzdrowiskowa Muszyna, Miasto, Gmina Piwniczna-Zdrój, Gmina Rytro i Gmina Stary Sącz) od wielu lat współpracują ze sobą w ramach Związku międzygminnego. 

Głównym celem tej współpracy są wspólne działania na rzecz rozwoju turystyki i usług uzdrowiskowych.

Kolejnym krokiem na naszej ścieżce rozwojowej jest opracowanie wspólnej strategii terytorialnej. W wyniku diagnozy stanu, badań ankietowych i szeregu warsztatów z interesariuszami opracowaliśmy projekt Strategii terytorialnej Partnerstwa – Związek Gmin Krynicko-Popradzkich.

Niniejsza Strategia ułatwi Partnerstwu oraz naszym samorządom korzystanie ze środków europejskich, zwłaszcza tych skierowanych na rozwój turystki, kultury i ochronę zabytków.

To Państwo jesteście kluczowymi interesariuszami w tym procesie, dlatego też zwracamy się do Was z prośbą o aktywny udział w konsultacjach tego dokumentu.

Będziemy wdzięczni z przekazywanie wszelkich uwag/komentarzy/pomysłów na adres: pdp@muszyna.pl, lub do urzędu gminy – prosimy o korzystanie z formularza zgłaszania zmian. Uwagi można zgłaszać do 15 listopada br.

 

Z góry dziękujemy za Państwa zaangażowanie w konsultacje

Partnerstwo Związek Gmin Krynicko-Popradzkich