Przejdź do stopki

Baza turystyczna

    wyświetleń: 2985

Treść

Baza turystyczno - wypoczynkowa w Rytrze
 

Domy wczasowe, hotele, pensjonaty | Obiekty kolonijne | Pokoje gościnne | Obiekty agroturystyczne | Schroniska górskie Pola namiotowe

DOMY WCZASOWE, PENSJONATY, HOTELE

 

Zajazd PTTK "Pod Roztoka"
sc Jan i Tomasz Kulig
33-343 Rytro 186
tel. (0-18) 44-69-151
tel. (0-603) 97-31-33
www.podroztoka.sacz.pl
e-mail: podroztoka@sacz.pl

DOM WYCIECZKOWY PTTK "POD ROZTOKĄ" Dom Wycieczkowy umiejscowiony jest w pięknym stylowym budynku położonym w centrum Rytra. Posiada 27 miejsc noclegowych. Goście mają do dyspozycji jeden pokój jednoosobowy, jeden dwuosobowy, cztery trzyosobowe i trzy czteroosobowe. Wyżywienie w stołówce słynącej ze znakomitej kuchni. Węzły sanitarne w pokojach i na każdym piętrze. Na miejscu świetlica, sauna, plac zabaw dla dzieci. Do wyciągu narciarskiego 11 km. Przy obiekcie parking niestrzeżony. Możliwość wynajmu autokaru, przewodnika i instruktora narciarskiego.

Znakomity obiekt dla turystów indywidualnych oraz niewielkich grup wycieczkowych i kolonijnych.

 

Dom Wczasowy "Relaks"

33 - 343 Rytro 113 A

tel. (018) 446 90 17 lub 446 96 22

DOM WCZASOWY "RELAKS"  Właścicielem kompleksu wypoczynkowego składającego się z pensjonatu i obiektu agroturystycznego jest p. Urszula Wiklańska - Brzeska. Ośrodek posiada 70 miejsc noclegowych w pokojach jedno, dwu, trzy i czteroosobowych oraz w jednym apartamencie. Wyżywienie całodzienne na miejscu. Węzły sanitarne w pokojach i na każdym piętrze. W pensjonacie świetlica, sala telewizyjna (tv. satelitarna), telefon, bilard. Do wyciągu narciarskiego 11 km, kawiarnia w odległości 50 m. Możliwość wypożyczenia i wynajmu autokaru, rowerów, koni, przewodnika, instruktora narciarskiego, zorganizowania kuligu. Przy obiekcie można rozbić namiot i bezpiecznie zaparkować samochód.

Właściciel zaprasza na wczasy, obozy, kolonie, "zielone szkoły", rajdy i wycieczki.

 

Właściciel:

PBM POŁUDNIE S.A. WARSZAWA

Adres:

HOTEL *** PERŁA POŁUDNIA

CENTRUM REKREACJI I SPORTU

33 - 343 RYTRO 380

tel. (018) 446 90 31 - 3

http://www.perla-poludnia.pl

 

 

HOTEL *** PERŁA POŁUDNIA Hotel położony w uroczej dolinie Wielkiej Roztoki, na wysokości 420 m npm.

CENTRUM REKREACJI I SPORTU, jest jednym największych i najbardziej znanych tego typu obiektów w Beskidzie Sądeckim. W pobliżu hotelu przebiega niebieski szlak turystyczny oraz znajduje się słynny kompleks ochrony przyrody: "Park Ekologiczny" i terenowy ośrodek edukacji ekologicznej "Dom natury". Obiekt posiada 250 miejsc noclegowych w pokojach 2 - 3 osobowych oraz apartamentami z balkonami, wyposażonymi w TV SAT, telefon, łazienkę. Na miejscu smaczne całodzienne wyżywienie z możliwością zamówienia dań niskokalorycznych i dietetycznych. Ośrodek dysponuje niezwykle bogatym zapleczem rekreacyjno - sportowym. Posiada świetlicę, salę konferencyjną, sale telewizyjne, salę kinową, kryty basen, basen letni, saunę, halę sportową, boisko sportowe, dwa korty tenisowe, siłownię, solarium, gabinet odnowy biologicznej, salę bilardową, bibliotekę, dwie kawiarnie, klub nocny, szałas do biesiad regionalnych. Na miejscu strzeżony parking samochodowy, pralnia, prasowalnia. Wyciąg narciarski w odległości 10 km. Możliwość wypożyczenia i wynajmu samochodu osobowego, mikrobusu, autokaru, roweru górskiego, sprzętu sportowego, koni, przewodnika, opiekuna do dzieci, instruktora narciarskiego, instruktora tenisa, instruktora pływania.

Hotel organizuje imprezy plenerowe (pieczenie baranów, prosiąt, szaszłyków z udziałem kapeli góralskiej), zjazdy, konferencje, kongresy, sympozja naukowe, giełdy handlowo - wystawiennicze, konferencyjne meetingi integracyjne, imprezy kulturalne, plenery malarskie, zjazdy jubileuszowe i pokoleniowe, plenery malarskie, imprezy estradowe (kabarety, koncerty, recitale), zielone szkoły i zimowiska, loty widokowe nad Beskidem Sądeckim.

 

Właściciel:

Jantar Gościniec Ryterski

 Rytro 302

tel. (018) 414 35 00 

tel. kom. 606 770 127

www.gosciniecryterski.pl

marketing@gosciniecryterski.pl
 
DOM WCZASOWY "Jantar Gościniec Ryterski" Dom wczasowy położony w uroczej dolinie Wielkiej Roztoki, na wysokości 420 m npm. w Beskidzie Sądeckim. W pobliżu hotelu przebiega niebieski szlak turystyczny oraz znajduje się słynny kompleks ochrony przyrody: "Park Ekologiczny" i terenowy ośrodek edukacji ekologicznej "Dom natury". Ośrodek posiada 130 miejsc noclegowych w pokojach dwu i trzyosobowych. Ośrodek prowadzi własną jadalnię. Istnieje możliwość zamówienia posiłków dietetycznych oraz korzystania z kuchni i lodówki. Węzły sanitarne znajdują się w pokojach i na każdym piętrze. Dom wczasowy posiada świetlicę, salę konferencyjną, salę tv - sat. Jest możliwość skorzystania z telefonu, biblioteki, boiska sportowego, placu zabaw dla dzieci i kawiarni z dyskoteką. Wyciąg narciarski znajduje się w odległości 10 km. Można wynająć i wypożyczyć autokar, rower górski, konie, przewodnika, instruktora narciarskiego. W pobliżu ośrodka znajduje się basen kryty, korty tenisowe, sala gimnastyczna. Ponadto Dom Wczasowy "Jantar" oferuje wczasy profilaktyczno - lecznicze, zabiegi, masaże podwodne, wibracyjne, bicze szkockie, inhalacje, kwarcówki, diety lecznicze i odchudzające.

DSCN0315.jpg (41.06 Kb)

Właściciel:

Janina i Waldemar Ili

Adres:

HOTEL "JANINA"

33 - 343 Rytro

tel. (018) 446 90 11, (012) 285 83 82

kom  609 055 888 

 

zajazd@kosynier.pl
www.kosynier.pl

HOTEL "JANINA" - Nowocześnie urządzony hotel, położony malowniczo nad brzegiem rzeki Poprad. Hotel dysponuje pokojami 2 i 3 osobowymi z łazienkami i TV. Na miejscu restauracja, bar i dyskoteka. Wspaniała kuchnia europejska, polska i amerykańska.

Właściciele polecają pobyty weekendowe dla gości indywidualnych i grup, zjazdy, konferencje, narady, bankiety, uroczystości okolicznościowe, grupy szkolne. Obiekt czynny cały rok.

Hotel Restauracja Janina
Rytro 11
33-343 Rytro
Gmina: Rytro
Powiat: nowosądecki
Państwo: Polska

Tel: +48 18 4469011

email: zajazd@kosynier.pl
web: www.kosynier.pl

 
Opis: 
 
 
Do dyspozycj turystów 32 miejsca noclegowe w pokojach 2,3,4 osobowych z łazienkami oraz telewizorami. Na miejscu restauracja, bar oraz dyskoteka.

Dodatkowo:

siłownia,
masaż jacuzzi,
grill,
miejsce na ognisko,
altanka, plac zabaw dla dzieci,
parking,
sala konferencyjna na 60 osób.

Cennik:
pokój dwuosobowy - 80,00 zł
pokój trzyosobowy - 130,00 zł
pokój dwuosobowy + 2 posiłki dziennie - 60,00 zł od osoby
pokój dwuosobowy (młodzież) + 2 posiłki dziennie - 45,00 zł od osoby

W cenę wliczony jest parking oraz podatek VAT. 

/files/s/98/8391/rozne/hotel_janina_2.JPG

/files/s/98/8391/rozne/hotel_janina_rytro.JPG


 

Właściciel:

Adres:

Ośrodek Wczasowy

"SŁONECZNY STOK"

Sucha Struga 34

33 - 343 Rytro

tel. (018) 446 40 86

OŚRODEK WCZASOWY "SŁONECZNY STOK"   - Położony na południowym stoku zalesionej góry, w pobliżu znakomitych źródeł mineralnych Ośrodek Wczasowy "Słoneczny Stok" dysponuje 200 miejscami noclegowymi w pokojach dwu, trzy i czteroosobowych oraz w jednym apartamencie. Każdy pokój wyposażony jest w umywalkę i wc, a natryski znajdują się obok pokoju. Można oczywiście wyżywić się na miejscu. Obiekt dysponuje świetlicą, salą telewizyjną (tv sat), boiskiem sportowym, siłownią, placem zabaw dla dzieci, bilardem i kawiarnią. Na miejscu niestrzeżony parking. Możliwość wypożyczenia i wynajmu autokaru, roweru, przewodnika, opiekuna do dzieci.

 

WILLA "SPORT - SZOK"

Danuta Szczepanik

33 - 343 Rytro 300

tel. (018) 446 90 77

www.sportszok.pl

 sportszok@sportszok.pl

 

Willa "SPORT SZOK" Właścicielem obiektu jest pani Danuta Szczepanik, absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego. Willa posiada 34 miejsca noclegowe w 9 pokojach 2-5 osobowych. W budynku znajdują się cztery węzły sanitarne, stołówka, sala telewizyjna - hall. Na ponad 30 arach ogrodzonego terenu rekreacyjnego znajduje się oświetlony kort tenisowy o wysokiej klasy sztucznej nawierzchni, stół pingpogowy, stoły do piłkarzyków, bezpieczna ścianka wspinaczkowa (do trawersowania), plac zabaw dla dzieci oraz skalny amfiteatr z wiatą do grillowania. Podstawową ofertą jest organizacja kolonii z nauką i doskonaleniem gry w tenisa oraz jazdy na nartach i snowbordzie. Zajęcia prowadzą profesjonaliści, absolwenci AWF.

Właściciel:

Anna Gizicka - Węglarz

33 - 343 Rytro 192

tel. (018) 446 90 47

ANNA GIZICKA - WĘGLARZ - Jest właścicielką pensjonatu posiadającego 13 miejsc noclegowych w 2 pokojach dwuosobowych i 3 pokojach trzyosobowych. Węzły sanitarne znajdują się na piętrze. W pobliżu pensjonatu znajduje się stołówka, gdzie można zamówić posiłki. Na miejscu istnieje możliwość korzystania z kuchni i lodówki. W pensjonacie świetlica i sala telewizyjna. Możliwość korzystania z telefonu. Obok pensjonatu plac zabaw dla dzieci i strzeżony parking. Wyciąg narciarski w odległości 10 km, do kawiarni 50 m.

 

dom_002.jpg (570.58 Kb)

 

DOM WYPOCZYNKOWY

"U Jędrusia"

Alina Krzywdzińska

33-343 Rytro 349

tel 018-4469044

www.ujedrusia-rytro.pl

 

 

 

Szanowni Państwo!

 

Doprawdy będzie nam miło gościć Was w naszym ośrodku rekreacyjnym otoczonym górami Beskidu Sądeckiego i położonym nad samym brzegiem przepięknego Popradu. Posiadamy 45 miejsc noclegowych w pokojach 1, 2, 3 i 4 osobowych z umywalkami i tarasami widokowymi. Toalety (prysznice, WC) znajdują się na każdym korytarzu.

Do dyspozycji naszych Szanownych Gości przeznaczamy:
    ·
 salę audio-wizualną (tv, wideo, możliwość prowadzenia zajęć dydaktycznych
       jak i... dyskoteki),

    ·
 taras biesiadny z cygańskim grilem,
    ·
 stół do ping-ponga,
    ·
 wydzielone miejsce do zabaw dla dzieci.

Ośrodek posiada zawsze aktualną kartę kwalifikacyjną wydaną przez miejscowe kuratorium, konieczną do prowadzenia tzw. zielonych szkół. Funkcjonujemy przez cały rok i w ramach naszych możliwości przygotowani jesteśmy na każde Państwa życzenie.

Ośrodek nasz funkcjonuje już kilkadziesiąt lat i zawsze cieszył się, i cieszy, doskonałą renomą. Nasi klienci szczególnie podkreślali: wyjątkowo ciepłą atmosferę, doskonałą organizację, nienaganną czystość, wygodę, opiekuńczość miejscowego personelu, prawdziwie galicyjską wyśmienitą kuchnię i to co najbardziej było dla nich zaskakujące – wyjątkowo niskie ceny.

OPŁATY ZA POBYT W OŚRODKU (nocleg plus pełne wyżywienie)

      · dzieci do lat 12 – 32 zł za dobę (w okresie kolonii letnich cena osobodnia wynosi 35 zł)
· dzieci powyżej lat 12 – 34 zł za dobę (w okresie kolonii letnich cena osobodnia
   wynosi  35 zł)

·
dorośli poza sezonem - 38 zł za dobę
·
dorośli w sezonie - 45 zł za dobę

W przypadku organizowania obozów sportowych i turystycznych Ośrodek zapewnia pomoc przy wynajmie właściwych obiektów na terenie Rytra i sprzętu sportowego. Oto orientacyjne ceny:

      · pełnowymiarowa sala gimnastyczna (na terenie komfortowego hotelu "Perła Południa")
  – 250 zł/godz.;

·
sala gimnastyczna w miejscowej szkole – 30 zł/godz.;
·
basen kryty (hotel j.w.) - 8 zł/godz. od osoby lub 250 zł/godz. do wyłącznej dyspozycji
   grupy;

·
korty tenisowe – 5 zł/godz. od osoby;
·
jazda konna – 25-30 zł. za godzinę od osoby;
·
przewodnik dla grupy udającej się na wycieczkę w góry – 15 zł./godz.;
·
spływ tratwami malowniczą rzeką Poprad (ok. 2 godz.) z Piwnicznej do Rytra
  (przystań obok naszego Ośrodka) – 18 zł od osoby;

·
zimowy kulig konny z pochodniami lub tzw. zielony (letni) zakończony ogniskiem
  (z kiełbaskami) – 5-7 zł od osoby;

Uwaga! Boiska do: siatkówki, koszykówki i piłki nożnej – zlokalizowane są w pobliżu Ośrodka i dostępne nieodpłatnie.

W drodze negocjacji możemy uwzględnić bezpłatny pobyt dla opiekunów grup szkolnych.

Jeżeli zainteresowaliśmy Was naszą ofertą, prosimy o kontakt telefoniczny lub poprzez pocztę elektroniczną.

Licząc na dalszą współpracę przesyłam serdeczne pozdrowienia


Alina Krzywdzińska

 

 

DOMKI KEMPINGOWE  - WYNAJEM

 MARCIN  PAWLIK

33-343 RYTRO  510

tel 018 446 92 63

od rana do godz 19

tel  018 - 446 91 17 po godz 19

KOM 694 987 557

www.pawlik.beskidy24.net

e-mail   marcin.pawlik2@neostrada.pl

 

 

 

 

 

 Kompleks domków wypoczynkowych Aneta Pawlik Rytro 510 zaprasza turystów z całej Polski do komfortowego wypoczynku w pięknie położonej miejscowości Rytro. Ośrodek leży przy drodze na Rogasiowy Szlak (czerwony) w Popradzkim Parku Krajobrazowym. Górski klimat, wspaniałe powietrze i położony kilkaset metrów dalej nowy stok narciarski to niewątpliwe atuty tego miejsca. Dodatkowym atrybutem są ceny, które przy dłuższym pobycie możesz jeszcze negocjować. W lecie i jesienią idealne miejsce dla fanów pieszych wędrówek, grzybów i wspaniałych krajobrazów Beskidu Sądeckiego. Zimą możliwość wypożyczenia nart dla całej rodziny w naprawdę przystępnych cenach. Możliwość zorganizowania kuligu konnego zimą i kuligu letniego na wozach. Latem w ofercie rowery. W każdym domku kuchnia i łazienka. Komfortowo i niedrogo

 

Rytro 510

 
 

8 domków, 24 miejsca + dost.

do negocjacji

łazienka i kuchnia na pokój, blisko stoku narciarskiego, parking, rowery i narty

 

 

Właściciel:

Sławomir Salwirak

33 - 343 Rytro 349

Tel. (018) 446 15 19

Tel. kom. 509 174 914

www.rytro349.pl

 

powrót

 

OBIEKTY KOLONIJNE

SZKOŁA PODSTAWOWA W RYTRZE- Szkoła podstawowa w Rytrze organizuje zimowiska i kolonie letnie dla dzieci i młodzieży. Posiada 120 miejsc noclegowych w pokojach (salach lekcyjnych) dziesięcioosobowych. Na każdym piętrze węzły sanitarne. Wyżywienie na miejscu. Dwie sale gimnastyczne, kort, boisko do piłki ręcznej i siatkowej. W obiekcie świetlica, sala telewizyjna (tv.sat), sala komputerowa, biblioteka. Możliwość wypożyczenia sprzętu sportowego, wynajmu autokaru, przewodnika, instruktora sportowego, wychowawców kolonijnych z uprawnieniami.

powrót

POKOJE GOŚCINNE

Właściciel:

Pokoje gościnne "BASIA"

33 - 343 Rytro

Sucha Struga 133

tel. 446 94 79

POKOJE GOŚCINNE "BASIA"  Właścicielem pensjonatu położonego nad Popradem u stóp góry zamkowej jest pani Genowefa Pilch - Lichoń. W pensjonacie jest 16 miejsc noclegowych w pokojach dwuosobowych, czteroosobowych i sześcioosobowych. Węzły sanitarne na piętrze. Możliwość wyżywienia na miejscu. W pensjonacie jest sala telewizyjna (tv. sat.) Wyciąg narciarski znajduje się w odległości 11 km. Możliwość wynajmu autokaru i przewodnika.

Pensjonat organizuje wypoczynek dla niewielkich grup turystycznych, kolonijnych, rodzinnych, wycieczek.

Właściciel:

Zbigniew Zając

Sucha Struga 118

33 - 343 Rytro

tel. (018) 446 90 71

 

ZBIGNIEW ZAJĄC posiada 12 miejsc noclegowych w pięciu pokojach dwu i trzyosobowych. Istnieje możliwość wyżywienia w pobliskiej stołówce, na miejscu zaś można korzystać z kuchni i lodówki. Węzły sanitarne znajdują się na każdym piętrze. Telefon dostępny na zewnątrz obiektu. Na miejscu parking strzeżony. Możliwość wypożyczenia i wynajmu roweru, sprzętu sportowego, telewizorów.

Wygodny, spokojny wypoczynek w małym skupisku osób bez szkodliwego dymu papierosowego.

 

Stanisław Śmierciak
Rytro 214,
33-343 Rytro
(018) 446 90 93
 
 


Pokoje 2-3 osobowe, stołówka na miejcu. Kwatera położona blisko drogi krajowej w lasku sosnowym. Rzeka Popradi plaża w odległości 100m, ścieżki rowerowe i piesze, idealne powietrze sprawia, że organizm nabiera witalności i poprawia samopoczucie

 

 

 

 

STOKŁOSA DANUTA

RYTRO 483

018 4469 172

Pokoje gościnne
 

NOWAK ELŻBIETA STANISŁAW
Rytro 410
      33-343 Rytro

tel; 018 446 92 31

e-mail; tom42@neostrada.pl

 

Kwatery prywatne

   
   
   
   
   
   
   

 

 

 

 

 


powrót

AGROTURYSTYKA

Właściciel:

Maria Pawlik

Sucha Struga 15

33 - 343 Rytro

tel. (018) 446 95 08

 

MARIA PAWLIK - posiada w swoim gospodarstwie 13 miejsc noclegowych urządzonych w budynku mieszkalnym. Możliwość zakwaterowania w 1 pokoju dwuosobowym, jednym trzyosobowym i dwóch czteroosobowych. Można wyżywić się na miejscu w stołówce lub skorzystać z kuchni i lodówki. W budynku znajduje się świetlica i sala telewizyjna (tv sat). Telefon na zewnątrz budynku. Plac zabaw dla dzieci. Do wyciągu narciarskiego 6 km, kawiarnia w odległości 0,5 km. Możliwość wypożyczenia roweru oraz zakupu produktów w gospodarstwie.

powrót

SCHRONISKA GÓRSKIE

 

Właściciel:

Zarząd Główny PTTK w Warszawie

Adres:

Schronisko PTTK na Hali Łabowskiej

tel. (018) 442 07 80

SCHRONISKO PTTK NA HALI ŁABOWSKIEJ  - położone na wysokości 1061 m n.p.m. w centralnej części Pasma Jaworzyny Krynickiej schronisko górskie posiada 53 miejsca noclegowe w pokojach jedno, dwu, trzy, czteroosobowych i zbiorowych. Na miejscu możliwość pełnego wyżywienia; kuchnia słynie z dobrego jadła i sezonowych specjałów kulinarnych. Węzły sanitarne znajdują się na każdym piętrze. Telefon na zewnątrz budynku. Na miejscu biblioteka. Wyciąg narciarski w odległości 200 m. Doskonałe warunki terenowe do uprawiania turystyki pieszej, rowerowej i narciarskiej. Możliwość wypożyczenia sprzętu sportowego.

Schronisko położone jest na skrzyżowaniu ważnych szlaków turystycznych: czerwonego - do Krynicy lub Rytra, żółtego - do Łomnicy, niebieskiego - do Piwnicznej, szlaku przyrodniczego im. Adama hrabiego Stadnickiego, tras rowerowych do Wierchomli, Juchówki, Składzistego i Maciejowej. W pobliżu Rezerwaty przyrodnicze Barnowiec i Łabowiec oraz pomnik przyrody Wierch Nad Kamieniem.

 

 

 

 

Właściciel:

Andrzej i Alicja Kolbuszowie

Adres do korespondencji:

33 - 343 Rytro 411

tel. (018) 446 93 52

e-mail akolbusz@rytro.onet.pl

 

CHATKA "SZKOŁA POD OBŁOKAMI" -Górskie schronisko agroturystyczne położone na szczycie Kordowca 763 m n.p.m. Obiekt turystyczny prowadzony na dawnej zasadzie "chatki studenckiej" posiada ok. 12 miejsc noclegowych w zabytkowej chacie góralskiej. Możliwość skorzystania z kuchni, zakupu świeżego mleka i sera.. W budynku woda bieżąca i prąd, ubikacje na zewnątrz. Można rozbić namiot lub nawet urządzić pole namiotowe dla dużych grup turystycznych. Doskonała baza wypadowa dla wycieczek pieszych z przewodnikiem i rowerowych. Znakomite miejsce do poznania dziedzictwa kulturowego Beskidu Sądeckiego.

Chatka położona jest przy skrzyżowaniu szlaków turystycznych: czerwonego - do Rytra i na Przehybę, niebieskiego - do Młodowa i ścieżki dydaktycznej Popradzkiego Parku Krajobrazowego. W pobliżu wiele atrakcji przyrodniczych i rezerwat ścisły w Baniskach.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Walory turystyczne