Przejdź do stopki

Wiadomości

O miejscu przechowywania książki ewidencji pobytu na polowaniu indywidualnym.

Główny Inspektorat Ochrony Środowiska wprowadza I stopień zagrożenia zanieczyszczeniem powietrza i wskazuje na wystąpienie przekroczenia poziomu informowania dla pyłu zawieszonego PM10 dla stężenia 24-godzinnego w dniu 06.12.2023 r.

Śnieg na dachu jest zimą zjawiskiem tak powszechnym, że praktycznie nie zwraca się na niego uwagi. Niestety, często stanowi groźne obciążenie dla konstrukcji nośnej dachu. Jeden metr sześcienny puchu śniegowego waży do 200 kg, śniegu mokrego 700-800 kg, a lodu ok. 900 kg.

IMGW-PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie informuje, iż od godz. 15:00 dnia 23.11.2023 r. do godz. 12:00 dnia 24.11.2023 r. prognozuje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości do 50 km/h, w porywach do 95 km/h, z południowego zachodu i zachodu.

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie ogłasza nabór kandydatów na wolne stanowisko pracy: Referent w Zespole Dotacji w wymiarze: 3 osoby –3 etaty. Miejsce wykonywania pracy – Kraków.

Czy wiesz, że za swoją inwestycję możesz zapłacić tylko 40% jej wartości? Bez względu na jej lokalizację oraz wielkość firmy.

W dniu 10 listopada 2023 r. w związku z remontem nawierzchni asfaltowej na drodze gminnej Sucha Struga - Makowica, będą czasowe utrudnienia w przejeździe.  

Szanowni Państwo, Gminy Krynicko-Popradzkie (Gmina Krynica-Zdrój, Gmina Łabowa, Miasto i Gmina Uzdrowiskowa Muszyna, Miasto, Gmina Piwniczna-Zdrój, Gmina Rytro i Gmina Stary Sącz) od wielu lat współpracują ze sobą w ramach Związku międzygminnego.  Gł&oac